ÜRETİM


PRES

Silecek sisteminin detay parçalarının büyük bölümünü sac parçalar oluşturur. Firmamızda, 0-20 mm plazma kesme, 6 mm giyotin makas, daire makas, 10-170 Ton eksantrik presler  ve 100-400 Ton hidrolik presler ile silecek sistemlerinin tüm sac parçaları firma bünyesinde üretilir.

TALAŞLI İMALAT
Silecek sisteminin, özellikle silecek mekanizmasındaki mil ve pim gibi parçalar ve ek operasyonları  dik işlem merkezi, cnc tornalar, universal tornalar, matkaplar, puntasız taşlamalar, ovalama makinaları ile hassas bir şekilde talaşlı imalat bölümünde üretilir.

KAYNAK
Silecek sisteminin bazı bağlantılar kaynak operasyonları ile yapılır. Firmamız bünyesindeki kaynak robotları ile istenilen özellikte kaynak yapılabilmektedir.

PLASTİK ENJEKSİYON
Silecek sistemindeki plastik parçalar 30 ve 50 g’lık plastik enjeksiyon makinalarında firmamız bünyesinde üretilir.

ÇİNKO GALVANİZ KAPLAMA
Silecek sistemindeki sac parçaların yüzey koruması firmamız bünyesindeki çinko galvaniz (Cr+3) kaplama bölümünde yapılır.

TOZ BOYA
Silecek kolları, darbe, UV ışınları ve korozyona karşı toz boya ile firma bünyesinde boyanırlar.

VULKANİZASYON
Silecek sisteminin en önemli parçası silecek lastiği, Denizler Otomotiv’e ait özel formülü ile vulkanizasyonu bu bölümde yapılır.

MONTAJ HATTI
Silecek sistemini oluşturan tüm detay parçalar, yüzey koruma operasyonlarından geçtikten sonra montaj hattında, silecek kolu ve süpürgesi ile silecek mekanizması olarak paketlenme ve sevkiyata hazır hale getirilirler.

KALIP BÖLÜMÜ
Üretimini yaptığımız silecek sisteminin detay parçalarının önemli bir bölümü firma bünyesinde üretilir. Tüm üretim bölümlerindeki kalıp, aparat ve
fikstürlerin planlı ve arızi bakımları kalıp bölümünde yapılır. Ayrıca yeni ürün devreye alma çalışmalarında tasarlanan sac, plastik, kauçuk ve zamak
kalıpları kalıp bölümümüzde cnc freze, cnc tornalar, üniversal tornalar, üniversal frezeler, elektro erezyon gibi makinalarla firma bünyesinde yapılır.


ÜRETİM